Nákup a objednávka
Diamantový kotúč turbo Bosch Standard for universal 180 mm 2608602396
Diamantový rezný kotúč Standard for Universal Turbo zaisťuje spoľahlivé rezanie všetkých stavebných materiálov.
Opracovateľné materiály:
Betón| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 180 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 180 mm |
| Priemer kotúča | 180 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.5 mm |
| Tvar segmentu | Celoobvodový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 15.0 x 0.0 x 16.0 cm |