Nákup a objednávka
Diamantový kotúč turbo Bosch Standard for universal 150 mm 2608602395
Diamantový rezný kotúč Standard for Universal Turbo zaisťuje spoľahlivé rezanie všetkých stavebných materiálov.
Opracovateľné materiály:
Betón| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 150 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.5 mm |
| Tvar segmentu | Celoobvodový , Turbo |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 15.0 x 0.0 x 15.0 cm |