Nákup a objednávka
Diamantový kotúč segmentový Makita 230 x 22,23 mm
Segmentový diamantový kotúč vhodný na suché rezanie. Výška segmentu 7,5mm.
Rozmery kotúča : 230 x 22,23
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 230 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 230 mm |
| Priemer kotúča | 230 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Tvar segmentu | Segmentový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 33.0 x 29.0 x 1.0 cm |