Nákup a objednávka
Diamantový kotúč segmentový MAGG 115 mm DKS15
Rezný diamantový kotúč určený na rezanie stavebných materiálov; ľahké stavebné materiály, omietky, murivo, pieskovec, pórobetón, tehly a pod. Kotúč je vhodný pre rezanie za sucha aj za mokra. 22,2 mm
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 115 mm |
| Výrobca | MAGG / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.2 mm |
| Tvar segmentu | Segmentový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 15.0 x 18.0 x 1.0 cm |