Diamantový kotúč plný FESTA 150 mm 21215
Profesionálny diamantový kotúč FESTA, celoobvodový. Kvalitná diamantová vrstva s vysokým obsahom diamantového prachu, presné spracovanie - napojenie na nosný disk kotúča odolávajúce vysokým teplotám. keramiky.
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 150 mm |
| Výrobca | FESTA / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.6 mm |
| Tvar segmentu | Celoobvodový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 15.0 x 0.0 x 19.0 cm |