Nákup a objednávka
Diamantový kotúč Makita Comet Continuous 150mm B-13100
Diamantový kotúč Comet Continuous s nedelenou hranou na rezanie keramiky, porcelánu dlaždíc z dlaždíc bridlice.
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 150 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Vnútorný priemer | 23.23 mm |
| Tvar segmentu | Celoobvodový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 20.0 x 18.0 x 1.0 cm |