Nákup a objednávka
Diamantový kotúč Makita COMET 150x10mm B-27187
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 150 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 10 mm |
| Tvar segmentu | Segmentový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 20.0 x 18.0 x 1.0 cm |