Nákup a objednávka
Diamantový kotúč Makita 125 x 1.6 x 22.23 mm
Diamantové kotúče špeciálne navrhnuté na použitie v aku uhlových brúskach. Vďaka svojmu tenkému prevedeniu 1,6 mm zaručujú až o 50% dlhšiu prácu na jedno nabitie akumulátora. Výška segmentu je 7mm. Kotúče sú určené na rezanie tvrdých materiálov - betón, žula.
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 125 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.6 mm |
| Tvar segmentu | Segmentový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 19.0 x 16.0 x 1.0 cm |