Nákup a objednávka
Diamantový kotúč Makita D-61151
Univerzálny turbo diamantový kotúčvhodný na rezanie do betónu. Vhodné pre rýchle a čisté rezy: tvrdé tehly, betónové tehly, betónové rúry, betónové tašky, zámková dlažba, neglazované tašky, tehly. Možno použiť aj na obrubníky a vápenec. Rozmery kotúča: 115 x 22,23 mm
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 115 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Maximálne otáčky | 13300 ot/min. |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.0 mm |
| Tvar segmentu | Celoobvodový , Turbo |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 12.0 x 12.0 x 1.0 cm |