Nákup a objednávka
Diamantový kotúč FESTA INDUSTRY 125 mm 21231
Profesionálny diamantový rezný a brúsny turbo kotúč pre suché aj mokré rezanie. Špeciálny hexagonálny tvar segmentu s vysokým obsahom diamantových zŕn na rezanie a brúsenie tvrdých dlažieb a obkladov, keramiky, porcelánu, skla, kameňa. Kotúč je tiež vhodný na kamenárske rohy
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 125 mm |
| Výrobca | FESTA / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.0 mm |
| Tvar segmentu | Celoobvodový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 13.0 x 0.0 x 16.0 cm |