Diamantový kotouč celoobvodový MAGG 125 mm DKC125
Rezný diamantový kotúč určený na rezanie stavebných materiálov; zámková dlažba, vnútorné obklady a dlažby, strešné škridly, strešné škridly pálené/betónové, vonkajšie obklady, plavená dlažba, žula-granit, mramor. Kotúč je vhodný na rezanie za sucha aj za mokra. mm
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 125 mm |
| Výrobca | MAGG / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.4 mm |
| Tvar segmentu | Celoobvodový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 17.0 x 18.0 x 1.0 cm |