Nákup a objednávka
Diamantový kotúč turbo celoobvodový Kreator 125mm KRT085101
Tieto turbo kotúče poskytujú rýchlejšiu a plynulejšiu prevádzku. Výsledkom je veľmi tenký rez. Ideálne na rezanie betónu, žuly, kameňa, strešných škridiel a ďalších tvrdých materiálov. Rozmery kotúča: 125 x 22,2 x 1,2 mm Vnútorný priemer kotúča 22,2 1,2 mm
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 125 mm |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.2 mm |
| Tvar segmentu | Celoobvodový , Turbo |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 19.0 x 2.0 x 24.0 cm |