Nákup a objednávka
3 x Diamantový kotúč celoobvodový Kreator 125mm KRT080201
Rezný diamantový kotúč určený na rezanie obkladov, dlažieb, mramoru a porcelánu. Kotúč je vhodný prerezanie za mokra.
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 125 mm |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.0 mm |
| Tvar segmentu | Celoobvodový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 20.0 x 2.0 x 32.0 cm |