Diamantový kotúč celoobvodový Kreator 115 mm KRT081101
Rezný diamantový kotúč určený na rezanie obkladov, dlažieb, mramoru a porcelánu. Kotúč je vhodný pre rezanie za mokra.
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 115 mm |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.9 mm |
| Tvar segmentu | Celoobvodový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 18.0 x 2.0 x 20.0 cm |