Nákup a objednávka
Diamantový deliaci kotúč Bosch PRO X-LOCK 115mm 1 ks 2608615165
Diamantový deliaci kotúč PRO Multi Material je navrhnutý pre maximálnu všestrannosť a dlhú životnosť pri práci. Tento kotúč je ideálnou voľbou pre profesionálov aj domácich majstrov, ktorí potrebujú spoľahlivý nástroj pre efektívne rezanie rôznorodých materiálov v jednom projekte. Rozmery kotúča: 115 x 20/23 x 2 mm Vnútorný priemer 2: mm
Opracovateľné materiály:
Obsah balenia:
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 115 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 2 mm |
| Upínanie | X-LOCK |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 16.0 x 1.0 x 16.0 cm |