Nákup a objednávka
Diamantový deliaci kotúč Bosch EXPERT Multi Material 125mm 1 ks 2608900670
Diamantový deliaci kotúč EXPERT Multi Material je navrhnutý pre maximálnu všestrannosť a dlhú životnosť Tento kotúč je ideálnou voľbou pre profesionálov, ktorí potrebujú spoľahlivý nástroj pre efektívne rezanie rôznorodých materiálov v jednom projekte. Rozmery kotúča: 125 x 22/23 x 2,4 mm Vnútorný priemer 2/2:2 mm
Opracovateľné materiály:
Obsah balenia:
| Kategória | Diamantové kotúče na dlažbu priemer 125 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Maximálne otáčky | 12500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.4 mm |
| Upínanie | X-LOCK |
| Výkonnostná trieda | Bosch EXPERT |
| Rozmery balenia | 16.0 x 1.0 x 16.0 cm |