Nákup a objednávka
Detský bazén Tampa Marimex 1,83x0,51 m Plameniak 10340247
Bazén Tampa sa radí medzi najpredávanejšie a najobľúbenejšie bazény v Českej republike. Prednosťou bazénu Tampa je vodný postrekovač, alebo aj vodotrysk, ktorý zaručí ešte väčšiu zábavu. Pripája sa ľahko k štandardnej záhradnej hadici pre maximálne pohodlie.
Ďalšou výhodou je ľahká údržba i rýchle sprevádzkovanie. Stačí len pripraviť miesto na bazén, rozvinúť bazénovú podložku, bazén rozbaliť, nafúknuť horný golier a začať napúšťať vodu. Stúpajúca voda sama bazén postaví. Od vybalenia bazéna môžete do 10 minút napúšťať vodu. Bazén je nutné po skončení bazénovej sezóny vyčistiť, vypustiť a upratať na suché, nemrznúce miesto. Správnou údržbou predĺžite životnosť bazéna.
Bazénová fólia:
Bazén má bočné steny vyrobené z pružného a pevného 3-vrstvového PVC materiálu. ľubovoľnú kartušovúči pieskovú filtráciu z našej ponuky. Pre napojenie filtrácie sú pripravené priechody stenou bazéna s priemerom 32 mm (5/4"). Pre pripojenie pripojenej pieskovej alebo kartušovej filtrácie je nutné dokúpiť: sada priechodu stenou bazéna
Pripojenie skimmera:
Pre pripojenia skimmera:
Pripojenie vysávača:
vysávače je nutné dokúpiť:Súčasť balenia bazéna Tampa:
Tolerancia rozmerov bazéna:
Uvedené rozmery bazéna sú iba orientačné a ovplyvniť ich môže rovnosť podkladu, objem napustený. 5 %.
Zapustenie bazéna Tampa:
Bazén Tampa nie je určený na celkové ani čiastočné zapustenie do zeme. Jedná sa o nadzemný bazén.
Uskladnenie bazéna Tampa:
byť na konci kúpacej sezóny zazimovaný. Bazén je potrebné vypustiť, umyť od nečistôt, osušiť a uložiť na suché miesto, kde nemrzne.| Kategória | Bazény Tampa |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Priemer bazéna | 1.83 m |
| Priemer hladiny vody | 145 cm |
| Hĺbka vody | 50 m |
| Objem vody v bazéne | 0.9 m3 |
| Konštrukcia | samonosná |
| Možnosť pripojenia filtrácie | nie |
| Tvar bazéna | kruh |
| Rozmery balenia | 15.0 x 28.0 x 35.0 cm |