Nákup a objednávka
Detský bazén nafukovací Aquarium Marimex - 57471 - 11630009
S nafukovacím bazénom Aquarium si deti od 3 rokov užijú veľa zábavy. Má štvorcový tvar, príjemnú modrú farbu, ktorá navodzuje efekt farby vody v oceáne. Vinylové steny sú potlačené obrázkami morských živočíchov. Široké steny bazéna zabraňujú prepadu dieťaťa cez okraj. Aquarium je možné ľahko nafúknuť ústami alebo pumpičkou. Rozmery bazéna: 1,59 x 1,59 m Konštrukcia samonosný bazén Hĺbka vody: 0,4 m 0,4 m m3
| Kategória | Detské bazéniky |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Materiál | PVC |
| Hmotnosť | 3.64 kg |
| Priemer bazéna | 1.59 m |
| Hĺbka vody | 0.4 m |
| Objem vody v bazéne | 0.4 m3 |
| Konštrukcia | samonosná |
| Možnosť pripojenia filtrácie | nie |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |