Nákup a objednávka
3 x Brúsny kotúč na oceľ Kreator 125 mm KRT070320
Sada brúsnych kotúčov do uhlových brúsok na oceľ.
| Kategória | Brúsne kotúče na kov priemer 125 mm |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 6 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 2.0 x 12.0 x 12.0 cm |