Nákup a objednávka
Brúsny kotúč na oceľ Makita 115 mm A-80927
Za studena lisovaný, živicou pojený, stredne tvrdý univerzálny brúsny kotúč pre všeobecné opracovanie ocele, napr. odihlovanie. Zvláštnou výhodou je vysoký úberový výkon s optimálnou životnosťou. Rozmery kotúča: 115 x 6 x 22,23 mm Vnútorný priemer kotúča: 22,23 mm
| Kategória | Brúsne kotúče na kov priemer 115 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 6 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 12.0 x 3.0 x 1.0 cm |