Nákup a objednávka
Brúsny kotúč na nerez Makita X-LOCK 125 mm E-00402
Hrubovací kotúč na nerez pre uhlové brúsky s beznástrojovou výmenou X-LOCK.
| Kategória | Brúsne kotúče na kov priemer 125 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 6 mm |
| Upínanie | X-LOCK |
| Rozmery balenia | 13.0 x 3.0 x 1.0 cm |