Brúsny kotúč na kov FESTA 180 mm 22246
Brusný kotúč na brúsenie kovov, odstraňovanie korózie, začisťovanie zvarov.
| Kategória | Brúsne kotúče na kov priemer 180 mm |
| Výrobca | FESTA / Informace o výrobci |
| Priemer | 180 mm |
| Priemer kotúča | 180 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 6.4 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 18.0 x 1.0 x 18.0 cm |