Nákup a objednávka
Brusný kotouč na kov MAGG 180 mm BK180
Brúsny kotúč na uhlové brúsky na brúsenie ocele.
| Kategória | Brúsne kotúče na kov priemer 180 mm |
| Výrobca | MAGG / Informace o výrobci |
| Priemer | 180 mm |
| Priemer kotúča | 180 mm |
| Vnútorný priemer | 22.2 mm |
| Hrúbka kotúča | 6 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 18.0 x 18.0 x 1.0 cm |