Nákup a objednávka
Brúsny kotúč na hliník Makita 230 mm B-14582
Brúsny kotúč na hliník určený pre uhlové brúsky.
| Kategória | Brúsne kotúče na kov priemer 230 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 230 mm |
| Priemer kotúča | 230 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 6 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 23.0 x 3.0 x 1.0 cm |