Nákup a objednávka
Brúsny kotúč Makita 205 mm, A36P B-51948
Brusový kotúč do stolných brúsok, na hrubé brúsenie kovových materiálov.
| Kategória | Keramické kotúče |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 205 mm |
| Priemer kotúča | 205 mm |
| Vnútorný priemer | 19 mm |
| Hrúbka kotúča | 15.88 mm |
| Zrnitosť | 36 |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |