Nákup a objednávka
Elektrická dvojkotúčová stolná brúska Makita GB801
Stolová brúska Makita GB801 disponuje bezúdržbovým motorom s novou konštrukciou a ochranou proti iskrám, ktorá je nastaviteľná bez použitia nástrojov. brúsneho kotúča: 205 mm
Výhody:
balenie:
| Kategória | Stolové brúsky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 20.5 kg |
| Príkon | 550 W |
| Maximálne otáčky | 3450 ot/min. |
| Priemer kotúča | 205 mm |
| Rozmery balenia | 40.0 x 31.0 x 43.0 cm |