Nákup a objednávka
Brúsny kotúč Makita 150 mm, A36M B-51904
Brúsny kotúč do stolových brúsok, na hrubé brúsenie kovových materiálov.
| Kategória | Keramické kotúče priemer 150 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Vnútorný priemer | 12.7 mm |
| Hrúbka kotúča | 16 mm |
| Zrnitosť | 36 |
| Rozmery balenia | 15.0 x 16.0 x 13.0 cm |