Nákup a objednávka
Brusný keramický kotouč Scheppach 150 mm K36
Brúsny keramický kotúč do stolových brúsok na hrubé brúsenie legovanej ocele (HSS) a nerezovej ocele.
| Kategória | Keramické kotúče priemer 150 mm |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Vnútorný priemer | 12.7 mm |
| Hrúbka kotúča | 16 mm |
| Zrnitosť | 36 |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |