Nákup a objednávka
Brusový keramický kotúč Magg A96 200mm H10 V 413718599
Brusový kotúč do stolovej brúsky, umožňuje konzistentné uberanie a brúsenie legovanej ocele a nerezovej ocele< kotúče: 200 x 40 x 20 mm
| Kategória | Keramické kotúče priemer 200 mm |
| Výrobca | MAGG / Informace o výrobci |
| Priemer | 200 mm |
| Priemer kotúča | 200 mm |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 40 mm |
| Zrnitosť | 100 |
| Rozmery balenia | 20.0 x 20.0 x 4.0 cm |