Nákup a objednávka
Brusný keramický kotouč MAGG 200 mm A96 36P 5 V
Keramický kotúč do stolnej brúsky, vhodný na brúsenie jeklu a guľatiny. Dlhá životnosť.
| Kategória | Keramické kotúče priemer 200 mm |
| Výrobca | MAGG / Informace o výrobci |
| Priemer | 200 mm |
| Priemer kotúča | 200 mm |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 32 mm |
| Zrnitosť | 36 |
| Rozmery balenia | 20.0 x 20.0 x 2.0 cm |