Nákup a objednávka
Brusový keramický kotúč MAGG 150 mm A99B 60 K 9 V 09
Brusový kotúč A99B 60 K 9 V 09, do stolnej brúsky. Kotúč je vhodný na hrubé brúsenie vrtákov, nožov a ďalších oceľových nástrojov. Rozmery kotúča: 150 x 20 x 20 mm Zrnitosť: 60
| Kategória | Keramické kotúče priemer 150 mm |
| Výrobca | MAGG / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 20 mm |
| Zrnitosť | 60 |
| Rozmery balenia | 15.0 x 15.0 x 2.0 cm |