Nákup a objednávka
Brusový keramický kotúč Bosch PSM 150 mm 60
Brusový keramický kotúč vhodný do stolných brúsok, na brúsenie kovových, oceľových rúrok a liatiny.
| Kategória | Keramické kotúče priemer 150 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 20 mm |
| Zrnitosť | 60 |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 8.0 x 3.0 x 12.0 cm |