Nákup a objednávka
Brusový keramický kotúč Bosch GSM 200 mm 60
Brusový keramický kotúč vhodný do stolných brúsok, na brúsenie kovových, oceľových rúrok a liatiny.
| Kategória | Keramické kotúče priemer 200 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 200 mm |
| Priemer kotúča | 200 mm |
| Vnútorný priemer | 32 mm |
| Hrúbka kotúča | 25 mm |
| Zrnitosť | 60 |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 19.0 x 3.0 x 22.0 cm |