Nákup a objednávka
Benzínový štiepkovač Lumag RAMBO HC 15PRO
S Benzínovým štiepkovačom Lumag RAMBO HC 15PRO získate dokonalého spojenca pre spracovanie záhradného a drevného odpadu. S jeho výkonnosťou a univerzálnosťou. Navyše táto drevná štiepka môže byť využitá aj ako palivo, čo znamená, že sa zvyšky dreva stávajú užitočnými zdrojmi tepla.
Sila je na vašej strane vďaka vysoko výkonnému benzínovému motoru s výkonom 9 kW pri 3600 otáčkach za minútu. Drviaca jednotka dokáže spracovať vetvy s priemerom až 150 mm, čo znamená, že aj tie najväčšie kusy záhradného odpadu nebudú prekážkou.
Tento štiepkovač je navrhnutý tak, aby bol ideálnym spoločníkom pre záhrady a pozemky, kde elektrický zdroj nie je k dispozícii. S integrovaným dvojnápravovým podvozkom sa ľahko pohybujete a prepravujete stroj tam, kde je to potrebné. Pohodlné štartovanie je zaistené elektroštartom, a to vrátane batérie. A s meračom motohodín máte vždy prehľad o prevádzke stroja a plánovaní údržby. Rozmer: 1900 x 800 x 1500 mm Palivo: Bezolovnatý benzín Motor: 4taktný benzín, 4taktný benzín, motor OHV
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové drviče vetiev |
| Výrobca | LUMAG GERMANY / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 275 kg |
| Funkcia | Elektrický štart |
| Pracovný nástroj | Valcový |
| Objem palivovej nádrže | 6.5 l |
| Hladina akustického výkonu | 120 dB |
| Výkon | 9000 W |
| Objem motora | 420 cm3 |
| Objem olejovej nádrže | 1.2 l |
| Maximálny priemer dreva | 15 cm |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 113.0 x 76.0 x 115.0 cm |