Nákup a objednávka
Benzínový štěpkovač dřeva Lumag RAMBO HC10
Tento benzínový štěpkovač dřeva HC10 je ideální ke kompostování či mulčování zahradního a dřevního odpadu. Tuto dřevní štěpku lze využít pro topení, k mulčování dřevin a dále i do kompostů.
Díky vysoce výkonnému benzinovému motoru s výkonem 4,1 kW Při 3600 ot./min má drtící jednotka sílu, která drtí větve až do průměru 100 mm. HC-1000EW je ideální drtič/štěpkovač do zahrad a pozemků bez elektřiny. Integrovaný podvozek zajistí snadnou manipulaci a přepravu.
Výhody:
| Kategória | Benzínové drviče vetiev |
| Výrobca | LUMAG GERMANY / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 100 kg |
| Funkcia | Samovťahovanie |
| Pracovný nástroj | Ozubený valec |
| Objem palivovej nádrže | 3.6 l |
| Výkon | 4100 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Maximálny priemer dreva | 10 cm |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 88.0 x 56.0 x 84.0 cm |