Nákup a objednávka
Benzínový štiepkovač Lumag RAMBO HC15
Štiepkovač Lumag RAMBO HC15 je ideálnym spoločníkom pre efektívne spracovanie záhradného a drevného odpadu. Tento výkonný stroj nie je len obyčajným štiepkovačom, ale aj štiepkovačom.
S jeho silným benzínovým motorom s výkonom 9 kW pri 3600 otáčkach/min má drviaca jednotka dostatok sily na to, aby drvila vetvy s priemerom až 120 mm. To znamená, že môžete ľahko spracovať a využiť drevný materiál z vašej záhrady.
Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí potrebujú štiepkovač mimo dosahu elektriny. S integrovaným podvozkom je ľahko prenosný a manipulovateľný, čo vám umožní ľahkú prepravu na rôzne miesta. v): 1900 x 800 x 1500 mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové drviče vetiev |
| Výrobca | LUMAG GERMANY / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 170 kg |
| Pracovný nástroj | Valcový |
| Objem palivovej nádrže | 6.5 l |
| Výkon | 9000 W |
| Objem motora | 420 cm3 |
| Start | Elektrický |
| Objem olejovej nádrže | 1.2 l |
| Maximálny priemer dreva | 12 cm |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 88.0 x 74.0 x 104.0 cm |