Nákup a objednávka
Benzínový štiepací poloautomat Lumag SSA500GH-PRO
Horizontálny štiepací automat Lumag SSA500GH-PRO prináša nielen výkonnosť a efektivitu, ale aj jednoduché a jednoduché použitie, čo ho robí ideálnou voľbou pre prácu. hydraulickému isteniu klády je manipulácia s drevom jednoduchá a bezpečná, čo znamená ušetrenie času a námahy. Jedným z hlavných predností tohto zariadenia je schopnosť spracovať drevo ako pílou, tak štiepačom v jedinom priechode. To prináša nielen úsporu času, ale aj zvýšenú efektivitu vašej práce. Vďaka svojmu výkonnému elektromotoru je schopný spracovávať guľatinu až s priemerom 500 mm. dreva. S úžasnou kapacitou spracovania 4 až 6 m³ dreva za hodinu sa tento štiepací automat stáva nepostrádateľným nástrojom pre prácu s drevom.
Automatický transport dreva pomocou pásového prepravníka vám umožní pracovať rýchlo a efektívne. Týmto spôsobom sa vyhnete zdĺhavému a namáhavému ručnému premiestňovaniu dreva, čo vám ušetrí veľa času a úsilia. Hydromotor pohonu píly: až 3000 ot./min. Hydromotor pohonu dopravníka: 284 ot. reťaze: hydraulický
Výhody:
klády| Kategória | Štiepacie poloautomaty |
| Výrobca | LUMAG GERMANY / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 730 kg |
| Výkon | 9200 W |
| Objem motora | 420 cm3 |
| Maximálny priemer dreva | 50 cm |
| Počet článkov | 77 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.6 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 55 cm |
| Maximálna dĺžka dreva | 51 cm |
| Maximálny štiepací tlak | 20 t |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |