Nákup a objednávka
Benzínový štiepací poloautomat Lumag SSA-500G
Lumag SSA-500G predstavuje horizontálny štiepací poloautomat, ktorý kombinuje jednoduchosť použitia s výkonnosťou, čo ho robí ideálnym nástrojom pre prácu s drevom
vám umožňuje spracovávať drevo ako pílou, tak štiepačom v jednom priechode, čo nielen zrýchľuje váš proces práce, ale tiež ho robí efektívnejším. S kapacitou spracovania 4 až 6 m³ dreva za hodinu budete môcť ľahko zvládať aj náročné projekty.Vďaka výkonnému motoru je možné SSA-500G použiť na spracovanie guľatiny s priemerom až 500 mm, čo vám dáva širokú škálu možností pri spracovaní rôznych typov dreva. Pri práci s týmto štiepacím poloautomatom sa môžete tešiť na pohodlie automatického transportu dreva pomocou pásového prepravníka. Táto funkcia vám ušetrí fyzickú námahu a umožní vám sústrediť sa na samotnú prácu s drevom.
| Kategória | Štiepacie poloautomaty |
| Výrobca | LUMAG GERMANY / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 640 kg |
| Výkon | 9200 W |
| Objem motora | 420 cm3 |
| Maximálny priemer dreva | 50 cm |
| Počet článkov | 77 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.6 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 55 cm |
| Maximálna dĺžka dreva | 51 cm |
| Maximálny štiepací tlak | 20 t |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |