Nákup a objednávka
Benzínový štiepací poloautomat Lumag SSA-400G
Benzínový štiepací poloautomat Lumag SSA-400G sa vyznačuje svojou jednoduchou a jednoduchou obsluhou. Vďaka nemu je možné efektívne spracovávať drevo pílou a štiepačom v jednom priechode, čo šetrí čas a úsilie. S impozantným výkonom dokáže tento stroj spracovať 3 - 5 m³ dreva za hodinu, čo je rýchlosť, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Tento stroj je pripravený zvládnuť aj väčšie kusy dreva bez problémov.
Okrem toho disponuje automatickým transportom dreva pomocou pásového prepravníka, čo zaisťuje plynulý pohyb dreva a minimalizuje záťaž na užívateľov. Je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú zefektívniť svoju prácu s drevom a ľahko dosiahnuť vynikajúce výsledky. Prepravné rozmery (d x š x v): 1900 x 900 x 1500 mm
Výhody:
použitieObsah dodávky:
Štípací poloautomat je dodávaný bez pásového prepravníka a podávacieho stola.
| Kategória | Štiepače dreva |
| Výrobca | LUMAG GERMANY / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 430 kg |
| Výkon | 9500 W |
| Objem motora | 400 cm3 |
| Maximálny priemer dreva | 38 cm |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.6 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 45 cm |
| Maximálna dĺžka dreva | 55 cm |
| Maximálny štiepací tlak | 10 t |
| Rozmery balenia | 90.0 x 150.0 x 190.0 cm |