Nákup a objednávka
Benzínový multifunkčný krovinorez 4v1 GÜDE GPS 1001
Benzínový multifunkčný krovinorez 4v1 GÜDE GPS 1001 je univerzálny pomocník ideálny pre všetky práce na záhrade, dvore či v záhrade. Tento multifunkčný nástroj s výkonným dvojtaktným motorom s výkonom 1,2 kW ponúka perfektnú kombináciu sily a všestrannosti. Vďaka ergonomickej mäkkej rukoväti a nastaviteľnej prídavnej rukoväti sa pohodlne drží a umožňuje presnú a jednoduchú manipuláciu. 435 mm a možnosťou nastavenia sklonu v uhle 180°, a prerezávaciu reťazovú pílu s kvalitnou lištou a reťazou Oregon s dĺžkou 300 mm. Predĺženie nástavcov zaisťuje maximálny dosah pri práci, zatiaľ čo nosné popruhy šetria chrbát a zvyšujú komfort pri používaní. Motor s maximálnymi otáčkami 9500 min⁻¹ a objemom nádrže 1,2 litra zaručuje dlhú prevádzkovú dobu a vysokú efektivitu. Systém spätného štartovania uľahčuje spustenie stroja, zatiaľ čo palivová zmes v pomere 40:1 zaisťuje spoľahlivý výkon.
290 x 260 mm / 5,8 kgpílu
Prídavné zariadenie k nožniciam na živý plot
Nadstavec na krovinorez
Vyžínač
Obsah balenia:1 x motorová jednotka
| Kategória | Multifunkčné krovinorezy |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Reťaz | 3/8" |
| Hmotnosť | 13 kg |
| Funkcia | Deliteľný hriadeľ |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1.2 l |
| Hladina akustického výkonu | 112 dB |
| Výkon | 1200 W |
| Objem motora | 43 cm3 |
| Priemer struny | 2,4 |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Žací nôž | 3 zuby |
| Start | Ručné |
| Rýchlosť reťaze | 18.8 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.15 l |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 48 cm |
| Pracovný záber noža | 25.5 cm |
| Počet článkov | 45 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 34 cm |
| Maximálne otáčky | 9500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 33.0 x 33.0 x 113.0 cm |