Nákup a objednávka
Benzínový multifunkčný krovinorez 4in1 VeGA 03BCM520
Špičkový krovinorez vhodný aj pre náročné práce okolo domu a záhrady. Je však tiež modulárny a možno ho využívať ako krovinorez, vyžínač, plotostrih a vyvetvovaciu pílu. Silný a výkonný motor sa nezľakne ani náletov, krovín alebo vyššej trávy. Bohato dimenzované chladiace otvory bránia prehriatiu stroja. Moderný karburátor umožňuje spoľahlivo pracovať aj v extrémnom náklone, napr. pri práci na svahu.
K pohodliu a presnosti pri práci pomôže ergonomická antivibračná rukoväť, ktorá je nastaviteľná bez použitia náradia. Materiál vodiacej tyče aj pevný hriadeľ je z kvalitnej zliatiny kovov. Dvojstrunová kosiaca hlava s kovovým tŕňom umožňuje automatické nastavenie dĺžky struny ľahkým úderom o zem.
K pohodlí a přesnosti při práci pomůže ergonomická antivibrační rukojeť, která je nastavitelná bez použití nářadí. Materiál vodící tyče i pevná hřídel je z kvalitní slitiny kovů. Dvoustrunná žací hlava s kovovým trnem umožňuje automatické nastavení délky struny lehkým úhozem o zem.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Multifunkčné krovinorezy |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Funkcia | Antivibračný systém |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1 l |
| Výkon | 2200 W |
| Objem motora | 52 cm3 |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Žací nôž | 3-zub |
| Start | Elektrický |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 43 cm |
| Pracovný záber noža | 25.5 cm |
| Maximálne otáčky | 7500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 29.0 x 30.0 x 108.0 cm |