Nákup a objednávka
Benzínový krovinorez Scheppach BCH 5200 PB
Tento krovinorez disponuje inovatívnou technológiou Full Crank motora, ktorá zaistí silný výkon. S možnosťou voľby žacej hlavy s veľkým záberom alebo ostrým trojzubým nožom je tento krovinorez prispôsobivý rôznym úlohám, od kosenia vysokej trávy na lúke po likvidáciu drobných náletov v lese alebo sadu.
S motorovou jednotkou s objemom 52 cm antivibračné uloženie výrazne tlmí nepríjemné vibrácie, čo zvyšuje pohodlie pri práci. Technológia „Full Crank“ s kľukovým hriadeľom uloženým v dvoch ložiskách zaručuje výrazne dlhšiu životnosť, čo prináša odolnosť a spoľahlivosť porovnateľnú s profesionálnymi strojmi. Delený hriadeľ uľahčuje skladovanie a transport.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové krovinorezy |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 8.3 kg |
| Funkcia | Antivibračný systém , Deliteľný hriadeľ |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1 l |
| Výkon | 1300 W |
| Objem motora | 52 cm3 |
| Priemer struny | 2,4 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Žací nôž | 3 zuby |
| Otáčky nožového kotúča | 8500 ot /min |
| Otáčky strunovej hlavy | 7300 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 45 cm |
| Pracovný záber noža | 25.5 cm |
| Rozmery balenia | 105.0 x 30.0 x 31.0 cm |