Nákup a objednávka
Benzínový krovinorez GÜDE GSM 500
Benzínový krovinorez GÜDE GSM 500 je ideálnym pomocníkom pre efektívnu údržbu zelených plôch a ťažko prístupného terénu. Vďaka robustnej konštrukcii a výkonnej technológii kosenia si ľahko poradia s trávou, burinou aj ľahkými kríkmi. Pre maximálne pohodlie pri práci je krovinorez vybavený výškovo nastaviteľnou rukoväťou a dvoma rýchlostnými stupňami pre jazdu. plynulý pohyb zaisťujú odolné pneumatiky z pevnej gumy. Tento model je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivý a výkonný nástroj na údržbu náročného terénu. Rozmer stroja (d x š x v): 116 x 75 x 60 cm class="pb-2">Výškovo nastaviteľná vodiaca lišta
Výhody:
| Kategória | Vyžínače a krovinorezy |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Počet rýchlostí vpred | 2 |
| Počet rýchlostí vzad | 1 |
| Záber | 50 cm |
| Hmotnosť | 107 kg |
| Funkcia | Mulčovanie , Nastavenie výšky rukoväte |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 3.9 l |
| Výkon | 5300 W |
| Objem motora | 224 cm3 |
| Maximálna výška zdvihu | 40 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 5 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.55 l |
| Otáčky nožového kotúča | 3600 ot /min |
| Rozmery balenia | 72.0 x 74.0 x 104.0 cm |