Benzínový křovinořez ACTIVE GRIFFE 5,4 B
Profesionálne hriadeľové krovinorezy ACTIVE vynikajú vo svojej triede nízkou váhou, vysokým výkonom a perfektným vyvážením. Vhodné na dlhú prácu okolo rodinných domčekov, parkov, lesných porastov a golfových ihrísk.
Na zníženie vibrácií bolo navrhnuté špeciálne patentové antivibračné zariadenie na odpruženie motora a riadidiel obsluhy, spĺňajúce tie najprísnejšie normy a kritériá. Masívna prevodovka odoláva tým najtvrdším pracovným podmienkam. Kompletne vyrobené v Japonsku.
Všetky krovinorezy ACTIVE okrem modelov 2,4 a 2,8 sú vybavené masívnou odstredivou spojkou, ktorá zaručuje dlhú životnosť a optimálny prenos sily.
Riadidlá sú navrhnuté tak, aby spĺňali kritériá prácu. Mäkčené kvalitné plasty s pogumovanou úpravou sú samozrejmosťou a zvýrazňujú profesionálny ráz stroja. priechodkách.
Pri výmene je možné navinúť strunu bez nutnosti demontáže strunovej hlavy. Ramenné popruhy boli navrhnuté tak, aby bola zaručená maximálna bezpečnosť a komfort obsluhy.
Při výměně je možno navinout strunu bez nutnosti demontáže strunové hlavy. Ramenní popruhy byly navrženy tak, aby byla zaručena maximální bezpečnost a komfort obsluhy.
| Kategória | !Import |
| Výrobca | ACTIVE |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 7.8 kg |
| Objem palivovej nádrže | 1.1 l |
| Výkon | 2200 W |
| Objem motora | 51.7 cm3 |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Žací nôž | 3 zuby |
| Start | Ručné |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 45 cm |
| Pracovný záber noža | 30 cm |
| Rozmery balenia | 187.0 x 27.0 x 28.0 cm |