Benzinový hřídelový profi křovinořez ACTIVE 4,5 BT
Benzínový hriadeľový profi krovinorez ACTIVE 4,5 BT
Profesionálne hriadeľové krovinorezy ACTIVE vynikajú vo svojej triede nízkou váhou, vysokým výkonom a perfektným vyvážením. Vhodné na dlhú prácu okolo rodinných domčekov, parkov, lesných porastov a golfových ihrísk.
Hriadeľ krovinorezu ACTIVE je uložený do 6-tich špeciálne samomazných priechodiek z dôvodu zníženia vibrácií a pohodlia pri práci. Špeciálne patentované antivibračné zariadenie na odpruženie motora a riadidiel obsluhy, spĺňajúce tie najprísnejšie normy a kritériá.
Ramenné popruhy boli navrhnuté tak, aby bola zaručená maximálna bezpečnosť a komfort obsluhy. Riadidlá sú navrhnuté tak, aby spĺňali všetky ergonomické kritériá pre pohodlnú a bezpečnú prácu. Mäkčené kvalitné plasty s pogumovanou úpravou sú samozrejmosťou a podčiarkujú profesionálny ráz stroja.
Dekompresný ventil slúži na lepšie štartovanie. Použiť väčšinou pri modeloch s väčším obsahom motora. Masívna prevodovka navrhnutá tak, aby odolala tým najtvrdším pracovným podmienkam.
Digitálne zapaľovanie pre lepší štart je u všetkých strojov ACTIVE samozrejmým štandardom, zvýrazňujúci profesionálny ráz stroja.
Všetky krovinorezy ACTIVE okrem modelov 2,4 a 2,8 sú vybavené masívnou sily.
Väčšie plniace hrdlo na nalievanie benzínu. Prívodné hadičky sú vyrobené z Vitonu, špeciálneho materiálu odolného na bezolovnaté palivo. Dvojitý vzduchový filter zaručuje dlhú životnosť motora a zároveň znižuje náklady na údržbu.
Výfuk u všetkých dvojtaktných motorov ACTIVE je špeciálne navrhnutý a zhotovený z 1 mm hrubého plechu, zaisťujúci dlhú životnosť, nízku hlučnosť a kultivovaný chod motora
Pri výmene je možné navinúť strunu bez nutnosti demontáže strunovej hlavy. Spoločnosť ACTIVE ako prvá v tomto odbore vybavila tieto stroje vlastným digitálnym zapaľovaním garantujúcim ľahký štart za akýchkoľvek podmienok, nižšie emisie a tiež zníženú tvorbu usadenín v motore. Bike
Výhody:
| Kategória | !SKLAD |
| Výrobca | ACTIVE |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 8.4 kg |
| Funkcia | Antivibračný systém |
| Objem palivovej nádrže | 1.1 l |
| Výkon | 1900 W |
| Objem motora | 42.7 cm3 |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Žací nôž | 3 zuby |
| Start | Ručné |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 45 cm |
| Pracovný záber noža | 30 cm |
| Rozmery balenia | 187.0 x 27.0 x 28.0 cm |