Benzinový hřídelový křovinořez ACTIVE GRIFFE 4,5 B
Benzínový hriadeľový krovinorez ACTIVE GRIFFE 4,5 B
Profesionálne hriadeľové krovinorezy ACTIVE vynikajú vo svojej triede nízkou váhou, vysokým výkonom a perfektným vyvážením. Vhodné na dlhú prácu okolo rodinných domčekov, parkov, lesných porastov a golfových ihrísk.
Pre zníženie vibrácií bolo vývojovými inžiniermi spoločnosti ACTIVE navrhnuté špeciálne patentové antivibračné zariadenie na odpruženie motora a riadidiel obsluhy, spĺňajúce tie najprísnejšie normy a kritériá. Hriadeľ krovinorezu ACTIVE je uložený do 6-tich špeciálne samomazných priechodiek z dôvodu zníženia vibrácií a pohodlia pri práci.
Ramenné popruhy boli navrhnuté tak, aby bola zaručená maximálna bezpečnosť a komfort obsluhy. Riadidlá sú navrhnuté tak, aby spĺňali všetky ergonomické kritériá pre pohodlnú a bezpečnú prácu. Mäkčené kvalitné plasty s pogumovanou úpravou sú samozrejmosťou a podčiarkujú profesionálny ráz stroja.
Digitálne zapaľovanie pre lepší štart je u všetkých strojov ACTIVE samozrejmým štandardom, zvýrazňujúci profesionálny ráz stroja. Dvojitý vzduchový filter zaručuje dlhú životnosť motora a zároveň znižuje náklady na údržbu.
Masívna prevodovka navrhnutá tak, aby odolala tým najtvrdším pracovným podmienkam. Výfuk u všetkých dvojtaktných motorov ACTIVE je špeciálne navrhnutý a zhotovený z 1 mm hrubého plechu. sily.
Väčšie plniace hrdlo na nalievanie benzínu. Prívodné hadičky sú vyrobené z Vitonu, špeciálneho materiálu odolného na bezolovnaté palivo.
Súčasťou výbavy je špeciálna patentovaná poloautomatická strunová hlava TAP&GO s jednoduchým a rýchlym návinom novej struny. Pri výmene je možné navinúť strunu bez nutnosti demontáže strunovej hlavy.
Kľukový hriadeľ s dvoma protizávažiami je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele. Špeciálna konštrukcia znižuje vibrácie a zaručuje vysoký výkon. Ultraľahký piest zo špeciálnej zliatiny železa má dva piestne krúžky na zabezpečenie dlhej životnosti motora. Bike
Výhody:
| Kategória | !Import |
| Výrobca | ACTIVE |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 7.8 kg |
| Objem palivovej nádrže | 1.1 l |
| Výkon | 1900 W |
| Objem motora | 42.7 cm3 |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Start | Ručné |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 45 cm |
| Pracovný záber noža | 30 cm |
| Rozmery balenia | 187.0 x 27.0 x 28.0 cm |