Nákup a objednávka
Benzínová kosačka FIELDMANN FZR 5112-196BL
Benzínová kosačka FIELDMANN FZR 5112-196BL je ideálnou voľbou pre kosenie stredných až väčších motora LONCIN s objemom 196 cm³ a výkonom 4 kW zvládne záhrady až do rozlohy 1 800 m2. S šírkou záberu 51 cm a funkciou pojazdu kosačka uľahčuje prácu aj na väčších plochách alebo v mierne členitej. class="pb-2">Robustné kovové šasi zaisťuje dlhú životnosť a odolnosť voči nárazom. Výšku kosenia je možné jednoducho nastaviť centrálnou pákou, ktorá ponúka 8 rôznych pozícií v rozmedzí 25 až 75 mm, čo vám umožní prispôsobiť vzhľad trávnika podľa vašich potrieb. Veľký látkový zberný kôš s kapacitou 60 litrov šetrí čas, pretože vyžaduje menej časté vysypávanie, čo zrýchľuje celý proces kosenia.
Vďaka kolieskam s guličkovými ložiskami sa pohybuje hladko. Sklopné držadlo uľahčuje skladovanie aj prepravu.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 51 cm |
| Hmotnosť | 29.5 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Guľôčkové ložiská , Manuálny štart , Ukazovateľ plnosti koša |
| Výrobce motoru | Loncin |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 0.9 l |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Výkon | 4000 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 1800 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.5 l |
| Veľkosť zadných kolies | 20.4 cm |
| Veľkosť predných kolies | 17.8 cm |
| Objem koša | 60 l |
| Maximálne otáčky | 2800 ot/min. |
| Rozmery balenia | 58.0 x 50.0 x 85.0 cm |