Benzínová sekačka Riwall PRO RPM 5135 4v1
Benzínová kosačka Riwall PRO RPM 5135 4v1 so silným motorom OHV s výkonom 2600 W a objemom 146 cm3. So záberom kosenia 51 cm je vhodná pre záhrady do cca 1500 m2 v závislosti od ich členitosti. Podvozok kosačky je vyrobený z kvalitnej ocele.
Výška kosenia je centrálne nastaviteľná do 7 pozícií v rozsahu 25-75 mm. Prvé dve pozície sú pre tzv. anglický trávnik (veľmi nízky strih).
Novo tvarované šasi vyosené do strany a sklonené dopredu (ako u profesionálnych strojov) pre perfektný zber trávy a kosenie aj tesne. Kosačka vie okrem bežných funkcií ako je zber aj mulčovať a bočné vyhadzovanie.
Jej súčasťou je veľký zberný kôš s objemom 65 l s plastovým topom, pohodlným madlom a odvodom vzduchu do strán, čo je vhodné najmä pre alergikov. Tkanina koša s rôzne priepustnými vrstvami zaručuje výborný zber aj pri nízkej priepustnosti prachu.
Nízka spotreba, vysoký krútiaci moment, ktorý je ideálny pre prácu v hustej tráve. Disponuje modernou prevodovkou s dlhou životnosťou.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Ocel |
| Pojezd | Ano |
| Záběr | 51 cm |
| Hmotnost | 38 kg |
| Funkce | Centrální nastavení výšky , Mulčování , Boční výhoz , Edge cutting , Kuličková ložiska , Primer , Nastavení výšky rukojeti , Manuální start |
| Pracovní nástroj | nůž |
| Objem palivové nádrže | 0.8 l |
| Hladina akustického výkonu | 95 dB |
| Výkon | 2600 W |
| Objem motoru | 146 cm3 |
| Velikost zahrady až | 1500 m² |
| Maximální výška zdvihu | 75 mm |
| Minimální výška zdvihu | 25 mm |
| Objem koše | 65 l |
| Maximální otáčky | 3000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 90.0 x 53.0 x 44.0 cm |