Nákup a objednávka
Benzínová kosačka Weibang WB 538 SCV BBCPRO
Benzínová kosačka WEIBANG WB 538 SCV navrhnutý pre maximálny výkon, dlhú životnosť a vysoký komfort obsluhy. Skvele sa hodí pre údržbu rozsiahlych trávnatých plôch i náročné nasadenie – bez problémov zvláda kosenie vlhkej, hustej alebo prerastenej trávy a vďaka vak väčšinu a pripraví na mäsanie bežné kosačky často narážajú na limity.
O pokojnejší chod sa stará technológia VCT (Vibration Control Technology), ktorá pomáha znižovať vibrácie. data-start="576" data-end="1794" data-is-last-node="" data-is-only-node="">Univerzálnosť zaisťuje systém 6v1, takže si ľahko zvolíte spôsob práce podľa podmienok na pozemku – môžete zbierať do koša (aj pri horšej kvalite porastu), sekať s data-end="760">bočným vyhadzovaním, využiť mulčovanie a prispôsobiť tempo práce vďaka profesionálnej trojrýchlostnej prevodovke. data-start="576" data-end="1794" data-is-last-node="" data-is-only-node="">Výkonnýmotor WEIBANG 224 cm³ zvládne aj najťažšie pracovné podmienky. Veľkou prednosťou je unikátny hriadeľový (kardanový) pojazd s bezstratovým prenosom výkonu bez klinového remeňa – je mimoriadne odolný, bezúdržbový a stavaný na dlhé roky prevádzky.
Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna profi BBC spojka noža, ktorá je schopná vypínať aj zapínať kosiaci nôž aj pri trvalom behu motora. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky. O perfektný zber a efektívne vyhadzovanie trávy sa postará masívny žací nôž s technológiou BIG BLADE a silnými lopatami. data-is-only-node="">Praktickým bonusom je „chytré“ riešenie pre údržbu – kosačku je možné jednoducho sklopiť na pätky na rýchle čistenie a servis. A pretože profesionálny stroj musí niečo vydržať aj zvonku, robustnú konštrukciu dopĺňa mimoriadne odolná povrchová úprava. vypaľuje v teplovzdušných peciach pre vyššiu tvrdosť a húževnatosť. Motor: Loncin 224 ccm s kardanovým vývodom
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Weibang / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 53 cm |
| Hmotnosť | 56.4 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Manuálny štart , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu , Ovládanie otáčok motora , Ukazovateľ plnosti koša , Ovládací panel na rukoväti |
| Výrobce motoru | WEIBANG |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem motora | 224 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 2000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 85 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 20 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 22 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20.5 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4.4 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 2.9 km/h |
| Objem koša | 70 l |
| Rozmery balenia | 106.0 x 51.0 x 63.0 cm |