Nákup a objednávka
Benzínová sekačka Weibang WB 537 SCV BBCPRO
WEIBANG WB 537 SCV BBCPRO kosačka je určená na veľké trávnaté plochy a pre ťažké profesionálne nasadenie. Jej neskutočná výbava, dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia doslova perlu v tejto profesionálnej triede trávnych kosačiek s hriadeľovým kardanovým pojazdom. je bezúdržbový s podstatne dlhšou životnosťou. Ide o unikátnu bezstratovú technológiu pojazdu, bez použitia klinového remeňa.
Kosačka vyniká špeciálnym pevným a masívnym oceľovým šasi. Veľkou prednosťou tejto kosačky je variabilnosť použitia mnohých funkcií, čo znamená, že kosačka WEIBANG WB 537 SCV BBCPRO vie zbierať pokosenú aj mokrú trávu do koša, mulčovať aj zadným deflektorom, má bočné vyhadzovanie a variabilný pojazd daný profesionálny. prevodovkou.
Ďalším veľkým unikátom je motor, ktorý patrí medzi to najlepšie čo výrobca WEIBANG v tejto triede ponúka. Jedná sa o profesionálny silný motor rozvodu OHV s výkonom 7 HP. Výhoda silného motora WEIBANG o tomto výkone a noža s veľkými lopatami je, že Vám perfektne pokosí a zoberie aj prerastenú mokrú trávu.
Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna profi BBC spojka noža nôž aj pri trvalom behu motora. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky.
Novinkou kosačky je funkcia tzv. "MYTRÉ RIEŠENIE", kosačku je možné pre ekonomické uskladnenie, ľahké čistenie, servisovanie otočiť a postaviť na zadné špeciálne pätky šasi, týmto sa ľahko dostane prevodovku. 3 rýchlostná prevodovka (2.9, 3.6, 4.4 km/hod) Motor: WEIBANG 7 PS s kardanovým vývodom Model motora: 1P70FA 10,5/2 ccm
Novinkou sekačky je funkce tzv. "CHYTRÉ ŘEŠENÍ", sekačku lze pro ekonomické uskladnění, snadné čistenie, servisování otočit a postavit na zadní speciální patky šasi, tímto se snadno dostanete na spodní část žacího ústrojí, uložení náprav a převodovku.
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Weibang / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 53 cm |
| Hmotnosť | 46 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Nastavenie výšky rukoväte , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu , Ovládanie otáčok motora , Ukazovateľ plnosti koša , Ovládací panel na rukoväti |
| Výrobce motoru | WEIBANG |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Výkon | 3100 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 2000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 80 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 22 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20.5 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4.4 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 2.9 km/h |
| Objem koša | 70 l |
| Rozmery balenia | 106.0 x 51.0 x 63.0 cm |